W związku z kontynuacją akcji strajkowej w Przedszkolu nr 117, jednocześnie wychodząc na przeciw rodzicom w naprawdę trudnej sytuacji, dyrektor przedszkola planuje utworzyć jedną grupę zbiorczą (25 dzieci) na czas strajku. Grupa będzie działać w godzinach 07.30 – 16.00. Opiekę nad dziećmi sprawować będzie Logopeda, Katecheta, Dyrektor oraz nowo zatrudniony Nauczyciel.

Prosimy o zgłaszanie się telefoniczne 71 7986757 wew. 101 lub mailowo na adres sekretariat.p117@wroclawskaedukacja.pl w dniu dzisiejszym do godziny 17.00. Jednocześnie informuję, że jeżeli chętnych będzie więcej niż 25 dzieci to grupa nie zostanie otwarta.

Informacja zwrotna o utworzeniu grupy i jej pracy zostanie opublikowana na stronie internetowej przedszkola.

Proszę o zgłaszanie się osób naprawdę w trudnych sytuacjach życiowych.
Z poważaniem,
mgr Barbara Korbecka
Dyrektor Przedszkola Nr 117

Kategorie: Aktualności