DRODZY RODZICE

Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Nr 117 „Fiołkowa Kraina” od poniedziałku  03.09.2018 r. w godz. od 6:30 do 8:30 ( o godz. 8.30 podawane jest I śniadanie). Prosimy o punktualność
W okresie adaptacji Rodzic może odebrać dziecko z przedszkola o dowolnej porze dnia.

Ponadto uprzejmie informujemy, że zebrania z nauczycielami odbędą się w pierwszym i drugim tygodniu września br.  (informacje w osobnym poście).

Wszelkie kwestie formalne tj. składanie podpisów, uzupełnianie ankiet i upoważnień prosimy załatwić tj. w pierwszy dzień pobytu dziecka w przedszkolu 03.09.2018r.

Płatności za pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc wrzesień dokonywać będą Państwo – do 15 października (za faktyczny czas spędzony w przedszkolu).

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:

Do zobaczenia.